Sitemizden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz..

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz..

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gizli Tünel Filim Yorumlarınız

latifenaz
    latifenaz
    ADMIN
    ADMIN

Kadın
    Doğum tarihi : 03/04/81
    Rep Puanı : 10
    Ruhsal Durumum : Gizli Tünel Filim Yorumlarınız Mutluco3
    Durumum : Gizli Tünel Filim Yorumlarınız Cevrimiciih4
    TAKIMI: : Gizli Tünel Filim Yorumlarınız Fenerbahce
    . : Facebook SayfamızGizli Tünel Filim Yorumlarınız 22752225092.4789.1377692051

Gizli Tünel Filim Yorumlarınız Empty Geri: Gizli Tünel Filim Yorumlarınız

Mesaj tarafından latifenaz Ptsi Haz. 09, 2008 2:14 pm

FİLMİN ÖZETİ

Okulunu bitirip doğduğu kasabaya dönen Eftelya ezan vakti kasaba camiinden okunan ezana ve ezanı okuyan sese hayran kalmıştır. Bunu kendisinin çocukluktan beri bakımını üstlenen dadısı Eleni’yle de paylaşır. Eleni zamanında Eftelya’nın anneannesini yakalandığı ince hastalıktan Kerim hocanın iyileştirdiğini ve bunu da aileden gizli yaptığını anlatır. Anneannesi ölmeden önce Eftelya’ya bir de paket bırakmıştır. Dadı Eleni’de bu paketi Eftelya ya verir. Eftelya bu sürpriz sonrası sesine aşık olduğu adamla karşılaşma fırsatını sonunda yakalamıştır.

Kerim ile Eftelya zaman geçtikçe aşklarını birbirlerine daha fazla hissettirir ve nihayet evlenmeye karar verirler. Eftelya bu konuyu ailesine Kerim de ailesi olmadığından mahalle büyüklerinden namıdiğer Deli Kadir’e açar. Fakat kızı gidip istemelerine karşın babası Eftelya’yı Kerim’e vermez ve Eftelya üzüntüsünden hastalanır. Bunu öğrenen Kerim gizli bir tünelden geçerek Eftelya’yı hasta yatağından alıp kendi evine götürür. Kerim hoca kendi yaptığı ilaçlarla Eftelya’yı iyileştirir. Bunu öğrenen Eftelya’nın ailesi ise çoktan pişman olmuştur.
    latifenaz
    latifenaz
    ADMIN
    ADMIN

Kadın
    Doğum tarihi : 03/04/81
    Rep Puanı : 10
    Ruhsal Durumum : Gizli Tünel Filim Yorumlarınız Mutluco3
    Durumum : Gizli Tünel Filim Yorumlarınız Cevrimiciih4
    TAKIMI: : Gizli Tünel Filim Yorumlarınız Fenerbahce
    . : Facebook SayfamızGizli Tünel Filim Yorumlarınız 22752225092.4789.1377692051

Gizli Tünel Filim Yorumlarınız Empty Geri: Gizli Tünel Filim Yorumlarınız

Mesaj tarafından latifenaz Ptsi Haz. 09, 2008 2:22 pm

ilk yorumu ben yapayım..Smile

ben bu tv filmi ilk yayınlandığında izleyememiştim..çok üzülmüştüm ama sonunda bir gece tekrarını verdiler izleyebildim..çok güzel bir tv filmiydi..konusu çok güzeldi..Ali bey yine muhteşem bir performans sergilemişti..hoca rolü çok yakışmıştı..dizide emeği geçen herkese bir kez daha çok teşekkür ediyorum..ve Ali beye başarılarının devamını diliyorum..

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 11:06 am